Hayat Sevince Güzel

Anneler Gününe Özel Huzurevi Ziyareti

Anneler Gününe Özel Huzurevi Ziyareti

39 GEA Gönüllüsünün katıldığı faaliyette , Valiliğe bağlı Antalya Fethi Bayçın Huzurevi sakinlerine çiçek hediye edildi, hanımların saçları kesildi ve makyaj yapıldı. 14 Mayıs 2017 Pazar Anneler gününe özel huzurevi ziyaretimizde, ilkönce sabah 9.30′dan itibaren huzurevi bünyesinde saç kesim faaliyetleri başladı. Uzman üyelerimiz tarafından uygulanan saç kesimi ve makyaj ardından, sağlık durumu elveren 24 yaşlı ve 4 sosyal hizmet görevlisi…

DEVAMI

Yakacık Sanatçı Yaşam Evi’nde Büyüklerimizleydik.

Yakacık Sanatçı Yaşam Evi’nde Büyüklerimizleydik.

28 Eylül 2013 26 Gönüllümüz ile Yakacık Sanatçı Yaşam Evindeki büyüklerimize bir ziyaret gerçekleştirdik. Hep beraber şarkılar söyledik, küçük ikramlarda bulunduk, onlarla sohbetler ettik ve yine beraberce çok güzel bir gün geçirdik. Akseki Ormanalı Abdullah Nerime Turan Huzurevi yetkililerine ayrıca desteklerinden ötürü teşekkür ederiz. Herkesin eline sağlık.

DEVAMI

Yediden Yetmişe Hep Birlikte…

Yediden Yetmişe Hep Birlikte…

4 Mayıs 2014 tarihinde GEA İzmit ekibimizin gönüllüleri 53 minik kardeşimiz ve 25 büyüğümüzle birlikte moral ziyareti kapsamında mutlu bir gün geçirdi. Büyüklerimize eşlik edilerek, sohbet edildi. Tecrübeler paylaşıldı. Şarkılar söylendi, danslar edildi. Minik kardeşlerimizle oyunlar oynandı. Bir kaç neslin bir arada bulunduğu bu gönüllü faaliyete İzmit ekibimizden 32 gönüllü destek verdi.

DEVAMI

Maltepe Huzurevi’nde Büyüklerimizleydik.

Maltepe Huzurevi’nde Büyüklerimizleydik.

30 Haziran 2013 17 Gönüllümüz ile Maltepe Huzurevi’nde büyüklerimizi ziyaret ettik. Hep beraber şarkılar söyledik, küçük ikramlarda bulunduk, çiçekler verdik, orta oyunu gösterimizi sunduk, onlarla sohbetler ettik ve yine beraberce çok güzel bir gün geçirdik. Herkesin ellerine sağlık.

DEVAMI

Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi Ziyareti

Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi Ziyareti

28 Nisan 2013 13 Gönüllümüz ile Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi’nde büyüklerimizi ziyaret ettik. Hep beraber şarkılar söyledik, küçük ikramlarda bulunduk, çiçekler verdik, onlarla sohbetler ettik ve yine unutulmaz bir gün geçirdik. Herkesin elline yüreğine sağlık.

DEVAMI

Maltepe Huzurevinde Büyüklerimizleydik

Maltepe Huzurevinde Büyüklerimizleydik

16 Gönüllümüz ile Maltepe Huzurevinde büyüklerimizi ziyaret ettik. Hep beraber şarkılar söyledik, küçük ikramlarda bulunduk, çiçekler verdik, onlarla sohbetler ettik ve yine unutulmaz bir gün geçirdik.  Herkesin elline yüreğine sağlık.  

DEVAMI

Fahrettin Kerim Gökay Huzurevinde büyüklerimizleydik.

Fahrettin Kerim Gökay Huzurevinde büyüklerimizleydik.

23 Gönüllümüz ile Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik. Büyüklerimize şarkılar söyledik, küçük ikramlarda bulunduk, çiçekler verdik, onlarla sohbetler ettik ve unutulmaz bir gün geçirdik. Katkıda bulunan herkesin ellerine sağlık.

DEVAMI

Hayat Sevince Güzel 5

Hayat Sevince Güzel 5

Bir pazar günü 11 GEA Gönüllüsü ve 6 Watsons çalışanı, Prof.Dr. F.Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi’ni ziyarete gittik. Hazırladığımız şarkıları birlikte söylerken aynı zamanda çaylarımızı ve kurabiyelerimizi yedik, sohbet ettik. Şarkılara birlikte eşlik ederken dans etmeyi de ihmal etmedik. Marks&Spencer’ın ve Watsons’ın katkılarıyla hazırladığımız armağanlarımızı kendilerine verdikten sonra bir dahaki buluşmamız için sözleşip ayrıldık. Bir sonraki “Hayat Sevince Güzel” kampanyasında siz de var…

DEVAMI

Hayat Sevince Güzel 4

Hayat Sevince Güzel 4

Yaşlılar Haftası’nda GEA ve İntertech Gönüllüleri olarak, Maltepe Huzurevi’ndeki 23 büyüğümüzle buluştuktan sonra öğle yemeği için Günaydın Restaurant’a doğru yola çıktık. Hep birlikte güzel bir öğle yemeği yedikten sonra sohbet ettik, güldük, tecrübelerinden yararlandık. Vakko’nun katkılarıyla hazırladığımız armağanlarımızla birlikte papatyalarımızı da kendilerine sunduk. Deniz kenarındaki yürüyüşümüzden sonra tekrar huzurevine dönerek Sanat Atölyelerini ve yaptıkları birbirinden güzel eserleri gezdik. Bir sonraki…

DEVAMI

Hayat Sevince Güzel 3

Hayat Sevince Güzel 3

Şeker Bayramı öncesi 52 Aktiffelsefe Üyesi; büyüklerimizi ziyaret etmek için KASEV Huzurevi’ne doğru yola çıktık. İlk karşılaşmanın heyecanından sonra… Sohbet ettik… Bayramlarını kutladık… Daha sonra onlar için hazırladığımız küçük programı sergiledik. Hep birlikte güldük, eğlendik, dans ettik… Daha sonra onlar için hazırladığımız küçük hediyeleri paylaştık ve hazırladıkları kermeslerini gezdik. Bazı büyüklerimizin odalarını ziyaret ettik. KASEV Başkanı Kamil ORALER’in yatığı konuşmadan…

DEVAMI

12